Miehet: Korihait 3

Kausi 2019-2020

Korihait 3 pelaa kaudella 2019-2020 alueellista 4. divisioonaa.
Joukkueenjohtaja: Janne Syrjänen, 050 573 1436

Harjoitukset

Ti 20:00 Urheilukeskus
To 21:15 Pohitullin palloiluhalli (KH2 ensisijaisesti)
Pe 20:00 Pohitullin palloiluhalli (KH3 ensisijaisesti)

Otteluohjelma ja tulokset

La 12.10.Klo 15:30Uni-koris – Korihait 339 – 83
Pe 18.10.Klo 20:15Korihait 3 – EdmontonBroilers60 – 64
Ke 23.10.Klo 20:45KLU Basket – Korihait 380 – 73
Pe 01.11.Klo 21:00Korihait 3 – Ura Smart Happens63 – 66
Ke 20.11.Klo 20:20Lieto-Koris II – Korihait 384 – 61
Pe 22.11.Klo 21:15Korihait 3 – KYntö Basket63 – 54
Pe 29.11.Klo 19:00Korihait 3 – Mesuca Basket ry74 – 32
Pe 13.12.Klo 19:00Korihait 3 – RaiPSxx – xx
Su 12.01.Klo 16:30Silverbacks – Korihait 3xx – xx
Ke 15.01.Klo 20:45Namika Basket – Korihait 3xx – xx
Pe 17.01.Klo 20:15Korihait 3 – TuNMKY/NorsUxx – xx
Pe 24.01.Klo 20:15Korihait 3 – Uni-korisxx – xx
To 30.01.Klo 20:45EdmontonBroilers – Korihait 3xx – xx
Su 16.02.Klo 19:45Ura Smart Happens – Korihait 3xx – xx
Ma 24.02.Klo 18:00KYntö Basket – Korihait 3xx – xx
Pe 06.03.Klo 20:15Korihait 3 – Lieto-Koris IIxx – xx
xx xx.xx.Klo xx:xxMesuca Basket ry – Korihait 3xx – xx
Pe 20.03.Klo 20:45Korihait 3 – KLU Basketxx – xx
To 26.03.Klo 21:30Korihait 3 – Namika Basketxx – xx
Su 05.04.Klo 19:30RaiPS – Korihait 3xx – xx
Pe 17.04.Klo 20:15Korihait 3 – Silverbacksxx – xx
La 25.04.Klo 13:30TuNMKY/NorsU – Korihait 3xx – xx

Sarjataulukko

Kausi 2018-2019

Korihait 3 pelaa kaudella 2018-2019 alueellista 4. divisioonaa.

Otteluohjelma ja tulokset

Su 07.10.Klo 19:45Ura Smart Happens – Korihait 3105 – 71
Pe 12.10.Klo 20:15Korihait 3 – EdmontonBroilers49 – 75
Ma 15.10.Klo 20:45KLU Basket – Korihait 3109 – 68
Pe 02.11.Klo 20:45Korihait 3 – KYntö Basket63 – 91
Su 11.11.Klo 18:30Lieto-Koris II – Korihait 374 – 67
Pe 16.11.Klo 20:15Korihait 3 – Mesuca – PeU69 – 52
Ke 21.11.Klo 20:45Namika Basket – Korihait 389 – 67
Pe 30.11.Klo 20:15Korihait 3 – RaiPS66 – 76
La 08.12.Klo 13:00TuNMKY/NorsU – Korihait 376 – 66
Pe 11.01.Klo 20:15Korihait 3 – Uni-Koris64 – 54
To 24.01.Klo 20:45EdmontonBroilers – Korihait 364 – 56
Pe 01.02.Klo 20:15Korihait 3 – KLU Basket51 – 84
Ma 25.02.Klo 18:15KYntö Basket – Korihait 388 – 59
Pe 01.03.Klo 20:45Korihait 3 – Ura Smart Happens63 – 74
Pe 08.03.Klo 20:15Korihait 3 – Lieto-Koris II80 – 57
Su 17.03.Klo 14:15Mesuca – PeU – Korihait 353 – 77
Pe 22.03.Klo 20:15Korihait 3 – Namika Basket58 – 64
Su 31.03.Klo 20:00RaiPS – Korihait 389 – 84
Pe 05.04.Klo 20:15Korihait 3 – TuNMKY/NorsU65 – 67
La 13.04.Klo 15:30Uni-Koris – Korihait 359 – 62

Sarjataulukko