Korihait haluaa kuulla mielipiteesi

31.03.2015

Korihait haluaa kuulla mielipiteesi

TYYTYVÄISYYSKYSELYKorihait on kokenut monenlaisia muutoksia viimeisen parin vuoden aikana. Strategisempi kehitysprosessi aloitettiin vuosi sitten kun seuran eri osa-alueisiin kiinnitettiin erityistä huomioita kartoittaen kehitystarpeita sekä seuran ydintoiminnasta että asioista niiden ympärillä. Kartoituksen jälkeen hihat käärittiin ja oli toteutuksen vuoro.

Välierien kunniaksi on tullut myös välipalautteen keräämisen aika. Haluammekin kuulla mitä mieltä Sinä olet seuramme eri osa-alueista ja niissä tapahtuneesta kehityksestä. Lisäksi jos Sinulla on ideoita tai haluat vain lähettää ajatuksia terveisiä – nyt tähän kaikkeen on mahdollisuus!

Täytä Korihaiden sähköinen tyytyväisyyskysely ja auta meitä kehittämään Korihaita yhä paremmaksi. Vastaaminen vie vain hetken aikaasi, mutta antaa meille kallisarvoista tietoa siitä, olemmeko oikeilla jäljillä vai tulisiko suuntaa kenties kääntää. Kysely on avoinna 8.4. saakka.

Siirry tyytyväisyyskyselyyn tästä.